כל הקטגוריות
אודות

אודות

בית> אודות

פרופיל החברה

לא מוגדר

חברת Giaber מורכבת מצוות של הוגים רוחביים מוכשרים ביותר עם תשוקה להנדסה. הצוות המנוסה שעובד בתחומי הפיתוח, הייצור, ההזמנה והשירות כבר למעלה מ-25 שנה, מקשיב בדיוק למה שיש לך לומר. כי אתה יכול לפתח פתרונות ממוקדי לקוח רק אם אתה מבין את הדרישות.

לחברת Giaber המטה שלה ב-XIAN SHAANXI, סין. הודות למאגר הנרחב של צוות ומהנדסים מאומנים ומיומנים, XIAN מציעה יתרון מיקום מכריע עבור שירותי ההנדסה שלנו. אבות טיפוס מתוכננים ומיוצרים ישירות ב-SHAANXI. הייצור מתבצע על ידי שותפי ייצור חיצוניים ב-ZHEJIANG וב-GUANGZHOU.

הפעילות של חברת GUANGZHOU מרוכזת לפיתוח עסקי, שיווק, שירות, ייעוץ, פיתוח פרויקטים וניהול פרויקטים עבור מערכות אחסון אנרגיה ומערכות לאנרגיות מתחדשות.

פעילותה של חברת שנזן עוסקת בעיקר בפיתוח, שיווק ויישום פרויקטים של מל"ט חקלאי רב תפקודי ומערכת חקלאית חכמה.

הפעילות של חברת Shaanxi אחראית על תכנון, ייצור וקידום של גלאי קרינה גרעינית, וכבר הוציאה לשוק מגוון גלאים ניידים.

הטכנולוגיה משקפת את רוח התקופה. הטכנולוגיה מראה התקדמות. זה מניע דברים, מספק דינמיקה וזה נותן לך השראה. לא משנה אם אתה רוצה להעלות את הרעיונות הטכניים שלך על הנייר, רוצה ליישם קונספט לאלקטרוניקה כוח, מערכות הנעה או מערכות אחסון אנרגיה או אם אתה רוצה לבנות רכבת הרים - המטרה שלנו היא להציג בפניך פתרון חדשני וחסכוני . כאשר עושים זאת, אנו משתמשים במיטב המהנדסים, בתוכנות מתקדמות, ברכיבים מהשורה הראשונה ואמינות ובכיף שאנו מפיקים מהטכנולוגיה.

המפעל שלנו

קטגוריות חמות